پیام های سامانه آموزش کارکنان

         پیام های سامانه های فراگیر آموزش و یادگیری الکترونیکی       

قابل توجه همکاران محترم 1399/06/31

 

قابل توجه همکاران محترم دوره های مجازی زیر تا ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ تمدید گردید.

دوره های عمومی تمام کارکنان دانشگاه 

 

  1. کووید ۱۹
  2. آیین نگارش و مکاتبات اداری
  3. اخلاق حرفه ای

قابل توجه همکاران محترم 1399/06/18

با توجه به شیوع بیماری کرونا ، دوره ها بصورت حضوری برگزار نمی گردند. دوره های عمومی در حال اجرا  برای همه کارکنان ( کووید 19 ، آیین نگارش  و مکاتبات اداری، اخلاق حرفه ای) می باشد. آخرین زمان شرکت در دوره 1399/06/31 .

موارد قابل ذکر:
 مطالعه محتوای آموزشی حداقل بصورت انلاین 5 ثانبه، بدون دانلود نمودن فایل ها 
 نکته خیلی مهم به ترتیب از بالا تا پایین محتوای آموزشی را مرور کردن تا به گزینه  آزمون دوره برسید.
تعداد شرکت در آزمون در کل برای هر آزمون 6 مرتبه می باشد(3 مرتبه در صورت قبول ، 3 مرتبه در صورت رد. بالاترین نمره در گواهینامه ثبت می شود).
در پایان پاسخگویی به سئوالات نمره  به فراگیر نمایش و در گواهینامه ثبت می گردد.
آدرس های  پورتال بودجه و سامانه آموزش کارکنان
 idea.scu.ac.ir - budget.scu.ac.ir

آموزش کارکنان دانشگاه شهید چمران اهواز

آدرس  پورتال مدیریت بودجه، تشکیلات و تحول اداری

       Budget.scu.ac.ir       

سامانه آموزش کارکنان دانشگاه درقسمت سامانه های دانشگاه و در قسمت دسترسی سریع گزینه کارمندان  قرار گرفت.

 قابل توجه همکاران محترم    

لطفا به سامانه فراگیر آموزش مراجعه نمایید و در ارزیابی دوره های آیین نگارش و مکاتبات اداری همچنین اخلاق حرفه ای شرکت نمایید. ارزیابی اثر بخش و گزینه های ارزیابی مطلوبیت را انجام دهید. ارزیابی یک بار برای هر درس انجام می گیرد.   http://idea.scu.ac.ir/IdeaSystem

*قابل توجه همکاران محترم

دروه های *آیین نگارش و مکاتبات اداری و  *اخلاق حرفه ای برای تاریخ های  1399/06/01 لغایت 1399/06/31 برنامه ریزی شده است. دانلود فایل پیوست

 فایل پیوست

*همکاران گرامی

 مسئولیت تغییر در اطلاعات فردی و شغلی بر عهده فراگیران می باشد. لطفا در ورود اطلاعات دقت لازم را بفرمایید. توصیه می گردد برای ارتباط بهتر واحد آموزش کارکنان با فراگیران آموزش حتما شماره تماس و ایمیل را در اطلاعات فردی و سازمانی وارد نمایید.

*قابل توجه همکارن محترم

*قابل توجه همکاران محترم درخواست کنندگان فراموشی رمز، کارشناسان آموزش بعد از دریافت نسبت به تغییر پیش فرض رمز  اقدام خواهند نمودپیش فرض کد ملی می باشد.

*با سلام و دعای خیر

همکاران محترم، صدور گواهینامه پس از اتمام زمانبندی دوره در سامانه فراگیر آموزش گزینه  شناسنامه آموزشی - سوابق آموزشی قابل رویت و چاپ می باشد. راهنمایی تکمیلی در روزهای آینده ارایه می گردد.

*آموزش کارکنان دانشگاه

*  قابل توجه همکاران محترم، آدرس سامانه آموزش کارکنان در قسمت سامانه های دانشگاه قرار گرفت و از این پس  به راحتی قابل استفاده می باشد.

* قابل توجه همکاران محترم

* برای صدور گواهینامه پس از آزمون دوره ابتدا وارد سامانه فراگیرآموزش شوید و  ارزیابی اثر بخشی دوره  کویید 19- تکمیل پرسشنامه واکنش ​​ارزیابی مطلوبیت کلاس از دید فراگیر ​را تکمیل نمایید.  پس از جمع بندی ارزیابی شرکت کنندگان  این دوره  حد اکثر 20 روز ، گواهینامه فراگیران  در قسمت  شناسنامه آموزشی و سوابق آموزشی قابل رویت و ذخیره و  چاپ  می باشد

* قابل توجه کلیه کارکنان دانشگاه شهید چمران اهواز 

کلیه پرسنل از طریق سامانه فراگیر آموزش می بایست اطلاعات فردی و سازمانی خود را طبق آخرین حکم کارگزینی تکمیل و تصویر خود را بارگذاری نمایند و پس از تائید اصلاحات توسط کارشناس آموزش، اطلاعات فرد به روز خواهد شد.

قابل ذکر است اگر اطلاعات اشتباه وارد شود تبعات عدم شرکت در آموزش های حضوری و غیر حضوری به عهده فرد خواهد بود و دفتر آموزش کارکنان هیچ مسئولیتی نداشته و پاسخگوی این عزیزان نخواهد بود.

* قابل توجه همکاران محترم

*همکاران محترم، دوره های آیین نگارش و  مکاتبات اداری - و اخلاق حرفه ای، لطفا پس از مطالعه دقیق و همچنین تکرار محتوای آموزشی به هر میزان که لازم است.سپس در آزمون نهایی بدون عجله شرکت نمایند. زمانبندی دوره یک ماه  از 1399/06/01 لغایت 1399/06/31 می باشد. تعداد مجار شرکت در آزمون سه مرتبه می باشد بعد از سه مرتبه، آزمون از دسترس خارج می شود  حداقل نمره قبولی 60 می باشد.  در پایان سئوالات آزمون نمره محاسبه و به فراگیر اعلام می گردد همین نمره  بعنوان نمره دوره در گواهینمامه لحاظ  می شوددانلود فایل پیوست

آموزش کارکنان دانشگاه

* آدرس های مورد نیاز استفاده  سامانه های آموزش کارکنان دانشگاه

*  آدرس های  زیر برای استفاده از سامانه های آموزش کارکنان بدون اتصال به اینترنت

192.168.168.61

Idea.scu.ac.ir

آدرس زیر برای استفاده از سامانه آموزش گارکنان با استفاده ازاینترنت

178.239.158.61

Idea.scu.ac.ir

 به محض استقاده کردن  از آدرس  192.168.168.61  و اتصال به اینترنت پیغام خطا برای استفاده از سامانه ظاهر می شود  یا دو بار سامانه  باز شده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار آموزش کارکنان کاربران محترم  از پرتال مدیریت بودجه، تشکیلات و تحول اداری دیدن بفرمایید.  budget.scu.ac.ir